دوره‌های آنلاین

مکالمه انگلیسی

 

انگیزه، پشتکار، متدولوژی کارامد و استاد دلسوز است که اگر هر زبان آموز یا دانشجو به تمامی 4 رکن آن، تمام و کمال عمل نموده، در مدت ۳ الی ۶ ماه، به راحتی توانستند به مکالمه روان انگلیسی آن هم بدون گرامر مسلط شوند.

دوره‌های استاد مطهری

Z

ویژه دانش آموزان و کنکور سراسری

کلیه دانش آموزان 15+ سال میتوانند که هرنوع سوال،اشکال پیرامون آموزش زبان انگلیسی در دبیرستان خود از جمله آزمونهای میان و پایان ترم،آزمونهای مدارس غیر انتفاعی و نمونه دولتی،استعدادهای درخشان داشته باشند را  مطرح کرده و اقدام به ثبت نام دوره مذکور نمایند

کل مباحث زبان انگلیسی ارائه شده در ۳ سال دبیرستان، بهمراه حل نمونه سوالات چهار گزینه ای ۱۰ سال  اخیر کنکور سراسری در یک دوره ۵ ماهه و طی ۲۵ جلسه با این عزیزان بصورت تضمینی کار خواهد شد.

Z

ویژه پزشکان،پرستاران،کادر درمان

با انتشار ویروس کووید۱۹ و تبدیل به مهمترین و قابل توجه ترین قشر و طبقه شدن پزشکان،پرستاران و کادر درمان در جوامع از سال ۹۸ ،حضور و نیاز به این عزیزان درکل دنیا بیشتر احساس شد. تاجائیکه ۲۵٪ آمار مهاجرت ها در سطح دنیا مربوط به این قشر است. ما در ۶۵٪ ابتدایی این دوره آموزش زبان انگلیسی آموزش عمومی را ارائه خواهیم داد و در یک سوم پایانی تمامی نکات و اصطلاحات مکالمه انگلیسی بین پزشکان،پرستاران،کادر درمان، مکالمه در بیمارستان و مطب و…تدریس خواهد شد. ناب ترین نکات مکالمه انگلیسی ویژه پزشکان،پرستاران بدون تکیه حداکثری بر روی اصطلاحات دشوار پزشکی و سلامت!

Z

دوره های اموزش فشرده انگلیسی ویژه دانشجویان

این دوره در قالب ۲ زمانبندی فشرده و فوق فشرده برگزار میشود تمامی دانشجویان رشته های مهندسی،علوم انسانی، فنی و حرفه ای، هنر میتوانند در آن نام نویسی نمایند. لازم به ذکر است آموزش مکالمه روان انگلیسی ارتباطی به مباحث تخصصی و غالبا نوشتاری دانشجویان در دانشگاه های خود ندارد و این بزرگواران اگر در دوره های فوق برنامه موسسه آموزشی خود شرکت نمایند ،می بایست حداقل ۲ الی ۳ سال را صرف نمایند! ولی با حضور در دوره های آنلاین و مجازی استاد مطهری،حداکثر ۴ ماه به هرآنچه را که از آموزش مکالمه انگلیسی نیاز دارند،خواهند رسید.

Z

ویژه شرکتها و دفاتر مهاجرتی

کلیه شرکتهای علمی،پژوهشی،بازرگانی ،مهاجرتی که خواهان برگزاری دوره آموزشی مکالمه انگلیسی برای کارکنان،مشتریان و مدیران خود هستند میتوانند با ثبت نام در دوره های فشرده و فوق فشرده آموزش مکالمه انگلیسی این عزیزان را در ارتقای شغلی و مهارتی کمک نموده و اسباب پیشرفت مجموعه خود را فراهم آورند.

Z

ویژه ایرانیان مقیم خارج کشور

با رشد روزافزون شبکه های اجتماعی، پیغام رسان،و بطور ویژه با ارتقای فناوری های نوین ارتباطی از جمله نسلهای چهارم و پنجم اینترنت،کل جامعه جهانی به دهکده ای کوچک مبدل شده است. حال استفاده از اساتید بنام و خوش آوازه ایرانی برای تمام هم میهنان دور از وطن با شرکت در دوره های آنلاین آموزشی استاد مطهری میسر و چه بسا سهل گشته است.

Z

ویژه زبان آموز حرفه ای (Advanced)

اگر دانشجویان و زبان آموزان در آزمون تعیین سطح که توسط استاد انجام می پذیرد شرکت نموده و سطح آنان Advanced ارزیابی شود، دوره pre-IELTS و IELTS برای آنان در ۲۱ جلسه و طی ۴ ماه برگزار شده و هردو سبک British و American با این زبان آموزان کار خواهد شد.

هدف اصلی ما

با افزایش سرویس‌های اینترنت پرسرعت و دسترسی 60 میلیون ایرانی به خدمات آن، براحتی ارتباط صوتی و تصویری بکمک شبکه‌های اجتماعی میسر شده است و هم اساتید و هم دانشجویان و زبان آموزان، می‌توانند قدر چنین امکانات و فناوری‌هایی را در قرن 21 بدانند.

حال استاد امیرحسین مطهری با برگزاری کلیه دوره‌های علمی-آموزشی خود بصورت آنلاین این فرصت را نه فقط برای تهرانی‌ها بلکه برای کل ایران و حتی ایرانیان خارج کشور نیز فراهم نموده است تا از کل ظرفیت علمی-آموزشی خود بصورت آنلاین بهره‌مند گردند و ایشان در طرح توسعه متدولوژی آموزشی خود، بر آن است تا سالانه 500 زبان آموز را بطور مستقیم بهره‌مند گرداند

  • آموزش بدون گرامر
  • سهولت آموزشی
  • طول دوره