آموزش آنلاین زبان،ویژه ایرانیان مقیم خارج کشور

با رشد روز افزون شبکه‌های اجتماعی، پیغام‌رسان و به طور ویژه با ارتقای فناوری‌های نوین ارتباطی از جمله نسل‌های چهارم و پنجم اینترنت، کل جامعه جهانی به دهکده‌ای کوچک مبدل شده است. حال استفاده از اساتید به نام و خوش آوازه ایرانی برای تمام هم میهنان دور از وطن با شرکت در دوره های آنلاین آموزشی استاد مطهری میسر و سهل گشته است. تا کنون ایشان دانشجویانی از کشورهای کانادا، دانمارک و کویت داشته است

ویژگی خاص دوره:

بدلیل اینکه  اخذ مدرک زبان انگلیسی در خارج ایران بسیار زمانبرتر و گرانتر از داخل کشور و اساتید ایرانی

تمام میشود،به همه زبان آموزان و دانشجویان توصیه میشود تقویت مکالمه روان زبان انگلیسی خود را به مدت زمان اقامت خود در خارج کشور موکول ننمایند!

ویژگی عمومی دوره:

در حالت کلی دوره اصلی و فشرده آنلاین مکالمه انگلیسی استاد مطهری ،شامل 21 جلسه می باشد و حدود 3 ماه طول می کشد.من به شخصه این دوره را به همه زبان آموزان بدلیل جامعیت آن توصیه می کنم.ولی برخی ایرانیان خارج کشور که نوعا از قشر کارفرما،بازرگان و صاحبان مشاغل هستند و بدلیل عدم نیاز آکادمیک ، خواهان برگزاری این دوره به صورت فوق فشرده در مدت 45 روز کاری هستند.ما برای این بزرگواران نیز چاره ای اندیشیده ایم!

برای این عزیزان دیگر تمامی مطالب دوره اصلی و فشرده آنلاین مکالمه انگلیسی استاد مطهری بدلیل کمبود وقت تدریس نمیشود بلکه فقط موارد حیاتی و کاربردی تر که در ماموریت یا سفر خود با آنها سر و کار خواهند داشت ارائه خواهد شد.(کل مطالب بصورت فوق فشرده در 16 جلسه تدریس میشود)

در این دوره چه چیزهایی را آموزش می بینیم؟

بعنوان مثال فقط موارد زیر:

1/مکالمات ملاقات دو فرد/مکالمات ملاقات یک گردشگر

-افعال کمکی-ضمایر فاعلی و مفعولی و صفات ملکیtobe2/افعال طلایی انگلیسی-افعال

3/معرفی خود و همراهان/ مکالمات تلفنی

4/دوره 3 جلسه اول

5/مکالمات در هتل

6/مکالمات در فرودگاه

7/مکالمات مالی/تجاری

8/دوره جلسات 5 الی 7

9/مختصری نکات گرامری شامل:(حال ساده-گذشته ساده-آینده ساده-ماضی نقلی-حال و گذشته استمراری)

10/سفر درون شهری-نشانی پرسیدن/دادن

11/سفر برون شهری/اقامت کردن

12/ دوره جلسات 9 الی 11

/ اعداد( ساده-کسری-امین-مرتبه)would و will13/پنجاه فعل پرکاربرد روزانه و بی قاعده- فرق

14/ مکالمات در رستوران

16-15/دوره کل مطالب گفته شده

طی16 جلسه تدریس خواهد شد که بدیهی است مابقی موارد که شامل:مکالمات پزشکی و درمانی-مکالمات حقوقی قضایی،مکالمات ورزشی،نکات حرفه ای تر شامل آیلتس و……ارائه نخواهند شد.

نکته مهم آموزشی این دوره وچرا زبان انگلیسی برای ایرانیان خارج کشور مهم است؟

ایرانیان مهاجر و ساکن خارج کشور نوعا انسانهای فرهیخته،تحصیلکرده،دنیادیده و کوشایی هستند که تقریبا

75% که معادل سه نفر از چهار نفر آنها را شامل می شود در کشورهای آنگلوساکسون(همانند انگلستان،اسکاتلند،

ولز،استرالیا،کانادا،افریقای جنوبی) و حتی کشورها و ایالاتی مثل:هند،مالزی،دوبی،سنگاپور،هنگ کنگ و….

ساکن یا مقیم هستند.

بدیهی است که در کشورهای مذکور دانستن و تسلط بر زبان انگلیسی علاوه بر امتیاز ویژه بودن،از موارد و مولفه

های حیاتی زندگی آنان در خارج کشور به حساب می آید.

همانطور که در ابتدای این بخش آورده شد،بدلیل اینکه  اخذ مدرک زبان انگلیسی در خارج ایران بسیار زمانبرتر و گرانتر از داخل کشور و اساتید ایرانی تمام میشود،به همه زبان آموزان و دانشجویان توصیه میشود تقویت مکالمه روان زبان انگلیسی خود را به مدت زمان اقامت خود در خارج کشور موکول ننمایند!

 

با رشد روزافزون شبکه های اجتماعی، پیغام رسان،و بطور ویژه با ارتقای فناوری های نوین ارتباطی از جمله نسلهای چهارم و پنجم اینترنت،کل جامعه جهانی به دهکده ای کوچک مبدل شده است

حال استفاده از اساتید بنام و خوش آوازه ایرانی برای تمام هم میهنان دور از وطن با شرکت در دوره های آنلاین آموزشی استاد مطهری میسر و چه بسا سهل گشته و تا زمان نگارش مطلب فوق ایشان دانشجویانی ازکشورهای:

کانادا،دانمارک،کویت،داشته است.

حال  زبان آموزان و دانشجویان میتوانند برای تقویت مکالمه روان زبان انگلیسی خود در صورت تعیین وقت قبلی با استاد امیرحسین مطهری، صفر تا صد مکالمه حرفه ای انگلیسی بدون گرامررا در 3 الی 4 ماه بصورت فشرده و آنلاین آموزش ببینند.